Tkáňové soli

New Era® tkáňové soli

Dávkování:
■ prevence: 4 rychle se rozpouštějící tablety třikrát denně, přímo na jazyku.
■ akutní fáze: užívejte indikovanou dávku každých půl hodiny. Změňte frekvenci podle osobní potřeby a přetrvávání příznaků.
Unikátní systém přírodního léčitelství.

Každý symptom odpovídá "relativnímu" nedostatku jedné nebo více minerálních solí.
Tkáňové soli New Era® představují optimální biochemické doplnění 12 minerálních solí, které jsou fyziologicky přítomné v lidských tkáních.
Takové tkáně se zhoršují, protože jejich buňky již neobsahují dostatečné množství minerálů (solí), které jsou běžně jejich součástí.

Přijímáním malých dávek těchto látek je možné doplňovat zdravou strukturu buněk a tím podporovat v plném a dlouhodobém výhledu normální buněčné funkce.

Tkáňové soli New Era® proto nejsou určeny k vyrovnání kvantitativních nedostatků, jsou nosičem informací, takže naše tkáně jsou stimulovány k použití minerálních látek, které jsou již v těle přítomny.
Za tímto účelem jsou tkáňové soli New Era® podávány v nízkých dávkách, aby se usnadnil pohyb minerálů uvnitř buněk, čímž se otevře cesta k absorpci spolu s jídlem, a proto se často doporučují v kombinaci s jinými přípravky.
New Era® je řada 30 různých produktů, rozdělených do 12 JEDNOTLIVÝCH SOLÍ a 18 KOMBINACÍ.

SNADNÉ POUŽITÍ:

Tkáňové soli New Era® umožňují podávání jedné JEDINÉ SOLI, pokud byl zjištěn její specifický "relativní" nedostatek, ale díky dostupnosti KOMBINACÍ také umožňují zvládnout různé příznaky zahrnující několik solí.

JEDNODUCHÁ A SNADNÁ DIFÚZE:

Anorganické soli, které jsou obvykle přítomny v potravinách (jak rostlinného, tak živočišného původu), jsou vázány na organické vazby. Abychom byli asimilováni, musí tyto vazby zlomit a být k dispozici pro asimilaci, která se vyskytuje převážně v tenkém střevě. Jakmile jsou v krvi, transportují se do tkání.
Tkáňové soli New Era®, bez organických vazeb, jsou okamžitě k dispozici pro absorpci ve střevě. Jsou rozděleny na ionty a dopravovány dovnitř buněk prostřednictvím účinných transportních procesů.

Malé dózy obsahují 240 tablet s rychlým tavením

Každá New Era® obsahuje:
■ Laktózová farmaceutická jakost
■ arabská guma
■ Biotin od 15 do 30% NRV
■ triturované tkáňové soli (různé soli v každém produktu)

Proč tkáňové soli New Era®?
■ Původní složení pocházející z dvacátých let 20. století
■ Patentovaný výrobní proces
■ Okamžitá rozpustnost ve vodě nebo slinách
■ Žádné riziko nadměrného dávkování
■ Žádné vedlejší účinky
■ Snadné podávání dětem

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle: